Session 3: 16 Sep 2019 - 22 Sep 2019

DateDescriptionYearsStaff
16/09/2019 Trampolining 7/8/9/10/11 ALP
16/09/2019 Gymnastics 7/8/9/10/11 RLO
16/09/2019 Fitness 7/8 RMD
16/09/2019 Creative Writing 7/8 FVM
16/09/2019 Football Training 8 SH/SMG
16/09/2019 Cadets 8/9/10/11/12/13 ARO
16/09/2019 Bronze DofE 9 ARO
16/09/2019 English Booster 9 SUG
16/09/2019 Bronze DofE 10 SJR
16/09/2019 English Boys Booster 10 MTS
16/09/2019 BTEC TECH Awards 10/11 LHH
16/09/2019 Bar Mock 11/12/13 TPB/ARR
16/09/2019 Science 11 FKW/COA
16/09/2019 Football Training 11 CLF/EH
16/09/2019 PATH 11 CMA
16/09/2019 English Boys Booster 11 ARO
16/09/2019 English Transactional Writing 11 FBR
16/09/2019 Fitness 12/13 RMD
16/09/2019 KS5 Physics 12/13 COA/BBW
16/09/2019 6.2 Psychology 13 NNG/IAA
16/09/2019 6.1/6.2 Media Studies 12/13 SKL
16/09/2019 6.1 Biology 12 SSK/EEZ
16/09/2019 Trampolining 7/8/9/10/11 ALP
16/09/2019 Gymnastics 7/8/9/10/11 RLO
16/09/2019 Fitness 7/8 RMD
16/09/2019 Creative Writing 7/8 FVM
16/09/2019 Football Training 8 SH/SMG
16/09/2019 Cadets 8/9/10/11/12/13 ARO
16/09/2019 Bronze DofE 9 ARO
16/09/2019 English Booster 9 SUG
16/09/2019 Bronze DofE 10 SJR
16/09/2019 English Boys Booster 10 MTS
16/09/2019 BTEC TECH Awards 10/11 LHH
16/09/2019 Bar Mock 11/12/13 TPB/ARR
16/09/2019 Science 11 FKW/COA
16/09/2019 Football Training 11 CLF/EH
16/09/2019 PATH 11 CMA
16/09/2019 English Boys Booster 11 ARO
16/09/2019 English Transactional Writing 11 FBR
16/09/2019 Fitness 12/13 RMD
16/09/2019 KS5 Physics 12/13 COA/BBW
16/09/2019 6.2 Psychology 13 NNG/IAA
16/09/2019 6.1/6.2 Media Studies 12/13 SKL
17/09/2019 Homework Club 7/8 VB/SF
17/09/2019 Year 7 Football Training 7 SMF/SGS
17/09/2019 Netball 7/8/9 ALP
17/09/2019 Hockey 7/8/9/10/11 AGB/AHD
17/09/2019 Science Intervention 8 TRL
17/09/2019 Fitness 9/10/11/12/13 SH
17/09/2019 Higher Mathematics 10 JJH
17/09/2019 Football Training 10 RMS
17/09/2019 Netball 10/11 LAW
17/09/2019 Art and Design 11 KKB/KXB
17/09/2019 History 11 RAH/SGS/WWS
17/09/2019 HSC 11 NLL/IAA
17/09/2019 Chemistry 12/13 KKN/SLM
17/09/2019 BTEC Science 12/13 SB
17/09/2019 HSC 12/13 NLL/IAA
17/09/2019 Computer Science 11 RAB
17/09/2019 Homework Club 7/8 VB/SF
17/09/2019 Year 7 Football Training 7 SMF/SGS
17/09/2019 Netball 7/8/9 ALP
17/09/2019 Hockey 7/8/9/10/11 AGB/AHD
17/09/2019 Science Intervention 8 TRL
17/09/2019 Fitness 9/10/11/12/13 SH
17/09/2019 Higher Mathematics 10 JJH
17/09/2019 Football Training 10 RMS
17/09/2019 Netball 10/11 LAW
17/09/2019 Art and Design 11 KKB/KXB
17/09/2019 History 11 RAH/SGS/WWS
17/09/2019 HSC 11 NLL/IAA
17/09/2019 Chemistry 12/13 KKN/SLM
17/09/2019 BTEC Science 12/13 SB
17/09/2019 HSC 12/13 NLL/IAA
17/09/2019 Computer Science 12/13 NHH
17/09/2019 ICT 12/13 SKG
18/09/2019 Multi-Sport 7/8/9/10/11 LAS
18/09/2019 Girls Basketball 7/8/9/10/11 RLO
18/09/2019 Fitness 7/8 SH
18/09/2019 Boys Handball 7/8/9/10/11 SMF
18/09/2019 Cadets 8/9/10/11/12/13 ARO
18/09/2019 Spanish 10/11 AHD/DDC/CGS
18/09/2019 Silver and Gold DofE 11/12/13 SJR
18/09/2019 Fitness 12/13 SH
18/09/2019 DT 11 PMJ/KAH/MUL
18/09/2019 ICT 11 NGB
18/09/2019 DT 12/13 PMJ
18/09/2019 ICT 10 NGB

[Download as Word Document]