Session 3: 30 Sep 2019 - 6 Oct 2019

DateDescriptionYearsStaff
30/09/2019 Trampolining 7/8/9/10/11 ALP
30/09/2019 Gymnastics 7/8/9/10/11 RLO
30/09/2019 Fitness 7/8 RMD
30/09/2019 Creative Writing 7/8 FVM
30/09/2019 Football Training 8 SH/SMG
30/09/2019 Cadets 8/9/10/11/12/13 ARO
30/09/2019 Bronze DofE 9 ARO
30/09/2019 English Booster 9 SUG
30/09/2019 Bronze DofE 10 SJR
30/09/2019 English Boys Booster 10 MTS
30/09/2019 BTEC TECH Awards 10/11 LHH
30/09/2019 Bar Mock 11/12/13 TPB/ARR
30/09/2019 Science 11 FKW/COA
30/09/2019 Football Training 11 CLF/EH
30/09/2019 PATH 11 CMA
30/09/2019 English Boys Booster 11 ARO
30/09/2019 English Transactional Writing 11 FBR
30/09/2019 Fitness 12/13 RMD
30/09/2019 KS5 Physics 12/13 COA/BBW
30/09/2019 6.2 Psychology 13 NNG/IAA
30/09/2019 6.1/6.2 Media Studies 12/13 SKL
30/09/2019 6.1 Biology 12 SSK/EEZ
30/09/2019 Trampolining 7/8/9/10/11 ALP
30/09/2019 Gymnastics 7/8/9/10/11 RLO
30/09/2019 Fitness 7/8 RMD
30/09/2019 Creative Writing 7/8 FVM
30/09/2019 Football Training 8 SH/SMG
30/09/2019 Cadets 8/9/10/11/12/13 ARO
30/09/2019 Bronze DofE 9 ARO
30/09/2019 English Booster 9 SUG
30/09/2019 Bronze DofE 10 SJR
30/09/2019 English Boys Booster 10 MTS
30/09/2019 BTEC TECH Awards 10/11 LHH
30/09/2019 Bar Mock 11/12/13 TPB/ARR
30/09/2019 Science 11 FKW/COA
30/09/2019 Football Training 11 CLF/EH
30/09/2019 PATH 11 CMA
30/09/2019 English Boys Booster 11 ARO
30/09/2019 English Transactional Writing 11 FBR
30/09/2019 Fitness 12/13 RMD
30/09/2019 KS5 Physics 12/13 COA/BBW
30/09/2019 6.2 Psychology 13 NNG/IAA
30/09/2019 6.1/6.2 Media Studies 12/13 SKL
01/10/2019 Homework Club 7/8 VB/SF
01/10/2019 Year 7 Football Training 7 SMF/SGS
01/10/2019 Netball 7/8/9 ALP
01/10/2019 Hockey 7/8/9/10/11 AGB/AHD
01/10/2019 Science Intervention 8 TRL
01/10/2019 Fitness 9/10/11/12/13 SH
01/10/2019 Higher Mathematics 10 JJH
01/10/2019 Football Training 10 RMS
01/10/2019 Netball 10/11 LAW
01/10/2019 Art and Design 11 KKB/KXB
01/10/2019 History 11 RAH/SGS/WWS
01/10/2019 HSC 11 NLL/IAA
01/10/2019 Chemistry 12/13 KKN/SLM
01/10/2019 BTEC Science 12/13 SB
01/10/2019 HSC 12/13 NLL/IAA
01/10/2019 Computer Science 11 RAB
01/10/2019 Homework Club 7/8 VB/SF
01/10/2019 Year 7 Football Training 7 SMF/SGS
01/10/2019 Netball 7/8/9 ALP
01/10/2019 Hockey 7/8/9/10/11 AGB/AHD
01/10/2019 Science Intervention 8 TRL
01/10/2019 Fitness 9/10/11/12/13 SH
01/10/2019 Higher Mathematics 10 JJH
01/10/2019 Football Training 10 RMS
01/10/2019 Netball 10/11 LAW
01/10/2019 Art and Design 11 KKB/KXB
01/10/2019 History 11 RAH/SGS/WWS
01/10/2019 HSC 11 NLL/IAA
01/10/2019 Chemistry 12/13 KKN/SLM
01/10/2019 BTEC Science 12/13 SB
01/10/2019 HSC 12/13 NLL/IAA
02/10/2019 Multi-Sport 7/8/9/10/11 LAS
02/10/2019 Girls Basketball 7/8/9/10/11 RLO
02/10/2019 Fitness 7/8 SH
02/10/2019 Boys Handball 7/8/9/10/11 SMF
02/10/2019 Cadets 8/9/10/11/12/13 ARO
02/10/2019 Spanish 10/11 AHD/DDC/CGS
02/10/2019 Silver and Gold DofE 11/12/13 SJR
02/10/2019 Fitness 12/13 SH
02/10/2019 DT 11 PMJ/KAH/MUL
02/10/2019 ICT 11 NGB
02/10/2019 DT 12/13 PMJ
03/10/2019 Music School 7/8/9/10/11/12/13 AKJ/EOD
03/10/2019 Production Rehearsals 7/8/9/10/11/12/13 LJH/AMD/GAB
03/10/2019 Boys Basketball 7/8 Albion
03/10/2019 Girls Handball 7/8/9/10/11 LAW
03/10/2019 Girls Football 7/8/9 LAS/HC
03/10/2019 Science Club 7/8 EEZ/EJT
03/10/2019 Art and Design 9/10 KKB/JED
03/10/2019 Homework Club 9/10/11 VB
03/10/2019 Football Training 9 RMD/SAE
03/10/2019 Fitness 9/10/11 SMG/RMS
03/10/2019 Boys Basketball 9/10/11 CLF
03/10/2019 Foundation Mathematics 10 JJH
03/10/2019 BTEC TECH Awards 10/11 SPL
03/10/2019 Girls Football 10/11 LEM
03/10/2019 History 10 RAH/SGS/WWS
03/10/2019 Art and Design 11 KKB
03/10/2019 Fitness 12/13 SMG/RMS
03/10/2019 6.2 Biology 12/13 FKW/JLC
03/10/2019 DT 11 PMJ/KAH/MUL
03/10/2019 Computer Science 11 NHH
03/10/2019 GCSE PE 11 RMS
03/10/2019 6.1 Biology 12 SSK/EEZ
03/10/2019 DT 12/13 PMJ/KAH/MUL
03/10/2019 Music School 7/8/9/10/11/12/13 AKJ/EOD
03/10/2019 Production Rehearsals 7/8/9/10/11/12/13 LJH/AMD/GAB
03/10/2019 Boys Basketball 7/8 Albion
03/10/2019 Girls Handball 7/8/9/10/11 LAW
03/10/2019 Girls Football 7/8/9 LAS/HC
03/10/2019 Science Club 7/8 EEZ/EJT
03/10/2019 Art and Design 9/10 KKB/JED
03/10/2019 Homework Club 9/10/11 VB
03/10/2019 Football Training 9 RMD/SAE
03/10/2019 Fitness 9/10/11 SMG/RMS
03/10/2019 Boys Basketball 9/10/11 CLF
03/10/2019 Foundation Mathematics 10 JJH
03/10/2019 BTEC TECH Awards 10/11 SPL
03/10/2019 Girls Football 10/11 LEM
03/10/2019 History 10 RAH/SGS/WWS
03/10/2019 Business GCSE 11 SJR
03/10/2019 Art and Design 11 KKB
03/10/2019 Fitness 12/13 SMG/RMS
03/10/2019 6.2 Biology 12/13 FKW/JLC

[Download as Word Document]